logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nestle Nesquik Kakaolu Mısır Gevreği 450 g

Nestle Nesquik Kakaolu Mısır Gevreği 450 g


Adet Fiyatı : 24,50 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 245,00 TL
Birim Fiyat: 24,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Nesquik Kakaolu Mısır Gevreği 450 g

Nestle Nesquick Kakolu Buğday Ve Mısır Gevreği

Nesquick hem çocukların hem de yetişkinlerin vazgeçemediği atıştırmalıklar üretmeye devam ediyor. Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi olan buğday ve mısır gevreği sayesinde siz de kahvaltınızı en kusursuz şekilde tamamlayabilir, süt ile tamamlayarak besleyici yönden eksiksiz bir kahvaltı oluşturabilirsiniz.

Zaman konusunda sıkıntı çektiğiniz günlerde yetişkinler için adeta bir kurtarıcı olan gevreklerin çocukların da kalbini kazandığı belirtilmelidir. Özellikle çikolatalı ve lezzetli yapısı ile çocukların damak tadına hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra çocukların sağlığını olumsuz yönde etkilememesi için gerekli olan tüm önlemler de alınmıştır. Çocukların sağlığına uygun bir içeriğe sahip olduğundan ve bu prensip ile paketlendiğinden emin olabilirsiniz.

Nestle Nesquick Kakolu Buğday Ve Mısır Gevreği 450 Gr şeklinde paketlenmiş olan bu ürünlere dileyen kişiler daha toplu şekilde de erişim sağlayabilir. Bizim Toptan firmamız her iki alım şekli, için de farklı ve oldukça memnun eden fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Alışverişinizi isterseniz evinize kadar getirme imkanını da sunabilmekteyiz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.