logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kellogg's Special K Kakaolu Gevrek 400 g

Ülker Kellogg's Special K Kakaolu Gevrek 400 gAdet Fiyatı : 85,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 829,00 TL
Birim Fiyat: 82,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kellogg's Special K Kakaolu Gevrek 400 g

Çikolatadan asla vazgeçemeyenler için mükemmel bir alternatif olan Ülker Kelloggs Special K Çikolatalı Buğday Gevreği </strong> bitter çikolata kaplı çıtır gevrekleri ile klasik gevreklerin birleşmesinden oluşur.
Tam bir demir, tahıl ve lif kaynağı olan ürün B vitamini başta olmak üzere 6 ayrı vitamin ve folik asit içerir. Düşük yağ oranına sahip olan Çikolatalı Buğday Gevreği tek porsiyonu sadece 154 kaloridir.
Süt ya da yoğurt ile karıştırılarak tüketilen ürün çıtır çıtır özelliği sayesinde sade olarak da yenilebilir. İçeriğinde antioksidanlar alfa tokoferol ve askorbil palmitat bulunan buğday gevreği B2, B12, B6, B1 vitaminleri ile birlikte mineral ve demir barındırır.
Aynı zamanda içeriğinde badem fındık ve antep fıstığı bulunan buğday gevreği gluten içerir. Güçlü bir besin değerine sahip olan ürün tüm gün ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlamaya yardımcı olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.