logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nestle Nesquik Buğdaylı Gevrek 700 g

Nestle Nesquik Buğdaylı Gevrek 700 g


Adet Fiyatı : 23,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 239,50 TL
Birim Fiyat: 23,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nestle Nesquik Buğdaylı Gevrek 700 g

Nestle Nesquik Buğday ve Mısır Gevreği

Nestle Nesquik Buğday ve Mısır Gevreği sayesinde kahvaltı hazırlamaya zamanınızın olmadığı günlere dahi besleyici bir başlangıç yapma fırsatını elde edebilirsiniz. Bu ürün hem yetişkinlerin hem de çocukların severek tükettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bedensel ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak özel bir içerik üretilmiştir.

Buğday ve mısır gevreği üretim sırasında sadece birinci kalite malzemelerden faydalanılmıştır. Bu noktada ürün kalitesi ve lezzeti ile alakalı tam donanımlı bir yapı karşımıza çıkıyor. Lezzetli ve doyurucu yapısı öğün atlamak yerine bu muhteşem içeriğe bir şans vermenizi mümkün kılacak!

Nestle sizin için verimliliğin ve gün içerisinde enerji açığı yaşamamanız için besin kaynağının merkezi olacaktır. Gerekli olan kalite kontrollerinden geçirildikten sonra ürün satışa çıkarılmıştır.

Buğday ve mısır gevreği içeriğinde sağlığı olumsuz yönde etkileyecek tek bir unsur dahi bulunmamaktadır. Ayrıca ürün paketlemesinden üretimine kadar her alanda memnun eden doğa dostu bir tutum hakimdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.