logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kellogg's Special K Kırmızı Meyveli Gevrek 400 g

Ülker Kellogg's Special K Kırmızı Meyveli Gevrek 400 gAdet Fiyatı : 85,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 829,00 TL
Birim Fiyat: 82,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kellogg's Special K Kırmızı Meyveli Gevrek 400 g

Ülker Kelloggs Kırmızı Meyve ve Bugday Gevregi

 

Kahvaltı hazırlamaya vakti olmayanların terciği gevreklerden yana oluyor. Zengin içeriklere sahip olan gevrekler de doyurucudur. Bu anlamda farklı markalar tarafından üretilen gevrekler göz önünde bulundurulabilir. Mesela Ülker bunlar arasında yer alıyor.

 

Ülker Kelloggs kırmızı meyve ve bugday gevregi paketi ile satın almak isteyenlere gösterilir. Paket içerisinde kırmızı meyvelerden oluşan gevrek mevcut durumda. Hem buğday hem de pirinç gevreği bulunuyor. Sonuç olarak kısa sürede hazırlanan kahvaltılıklar arasında yer almaktadır.

 

Direk olarak ılık süt ilave ederek tüketmeniz sağlanır. Geniş bir kase içerisine istediğiniz kadar dökebilir ve süt ekleyebilirsiniz. Kısa sürede yumuşayan ürün, tüketilmeye hazır hale gelecektir. İsteyenler yumuşamdan dahi daha katı versiyonu ile tüketmeye başlayabilir.

 

Ülker’in üretmiş odluğu special ürünler Bizim Toptan’da mevcut durumda. Hepsini değerlendirmeye alabilir ve aralarından tercihte bulunabilirsiniz. Mesela kahvaltılık gevrek satın almak isteyenler kırmızı meyveli olanı tercih edebilir. Neticesinde de sepete eklenen ürünü hızlı bir şekilde satın almanız mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.