logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sütaş Yağlı Süt 200 ml 27'li

Sütaş Yağlı Süt 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sütaş Yağlı Süt 200 ml 27'li

Sütaş Süt

Sağlık açısından faydaları saymakla bitmeyen süt günün her saatinde tüketilebilen bir içecek. İskelet ve sindirim sistemine büyük katkı sağlayan sütün A ve C vitamini açısından da tam bir şifa kaynağı olduğu bilinmeli. Çocukların büyüme döneminde mutlaka tüketmesi öneriliyor.

Sütaş Süt süt içeriyor. Her pakette bir adet de pipet mevcut. Dilediğiniz yerde tüketebilirsiniz. Isıtarak sıcak hale getirebilir ya da soğuk olarak tüketmeyi tercih edebilirsiniz.

Hem sizin hem de çocuklarınızın ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Bizim Toptan internet mağazasının uzun ömürlü süt kategorisinde yer alan bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ürün koli içerisinde kullanıma sunuluyor ve bir kolide her biri Sütaş Süt yer alıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.