logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Sultan Doğal Kaynak Suyu 500 ml

Sultan Doğal Kaynak Suyu 500 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sultan Doğal Kaynak Suyu

Uludağ’ın zirvelerinden sofranıza gelen, içimi kolay Sultan doğal kaynak suyu, Sultan su tesislerinde el değmeden şişelenerek sizlere ulaşmaktadır. Pet şişede 1,5 Lt, 5 Lt, 0.5 Lt, 0.33 Lt ve 19 Lt olarak satışa sunulan doğal kaynak suyu, sağlıkla yudumlayacağınız doğal bir sudur.

Uludağ’ın zirvelerinden evinize sloganıyla steril su dolum tesislerinde şişelenen doğal kaynak suyu, yaz aylarında vücudun kaybettiği suyu sağlar ve cildinizi güzelleştirir. Çay ya da kahve yaparken, yemeklerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz doğal su, çocuklarınıza da rahatlıkla içirebilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde kana kana içebileceğiniz Sultan doğal kaynak suyu, dolabınızda, çantanızda rahatlıkla saklayabileceğiniz, sağlıklı pet şişelerde satışa sunulmaktadır.

Çevirmeli kapağı ile rahatlıkla açılıp kapanabilen özelliği sayesinde spor yaparken rahatlıkla içebileceğiniz şişelerde sunulan kaynak suyu, gün içinde susuzluğunuzu giderirken, cildinizin eksilen su ihtiyacını ve nem ihtiyacını da sağlamaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.