logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sultan Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lı
  • resm Sultan Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lı

Sultan Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 30,90 TL
Birim Fiyat: 5,15 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sultan Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 6'lı

Sultan Doğal Kaynak Suyu 1.5 Lt.

Pratik açma kapama kapağı sayesinde kolay kullanım sağlayan Sultan doğal kaynak suyu 1.5 Lt plastik şişede satışa sunulmaktadır. Vücudunuzun gün içinde kaybettiği su kaybını yerine koyarken, bedeninize zindelik ve canlılık katan kaynak suyu, Uludağ’ın zirvelerinden evinize, el değmeden steril su dolum tesislerinde şişelenerek gelmektedir.

Günün yorgunluğunu atarken, vücudunuzun kaybettiği su oranını ve mineralleri de rahatlıkla alabileceğiniz doğal su, 1.5 litrelik ambalajında, kolay kullanım sağlamaktadır. Yaz aylarında dolabınızdan eksik etmeyeceğiniz doğal kaynak suyu, ideal pH değeri sayesinde, rahat içim sunmaktadır.

Özellikle spor yaparken, vücudun kaybettiği suyu yerine koyabileceğiniz, yanınızda taşıyabileceğiniz pratik şişesiyle, susuzluğunuzu kana kana giderebileceğiniz Sultan doğal kaynak suyu, sağlık testlerinden geçerek sizlere ulaşmaktadır.

Sofralarınızdan eksik etmeyeceğiniz, çocuklarınıza güvenle verebileceğiniz doğal kaynak suyu, her yemeğinize kullanabileceğiniz bir sudur. Kendinizi daha zinde ve enerji dolu hale getirmek için, Sultan dolum tesislerinde el değmeden şişelenen doğal kaynak suyunu tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.