logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sultan Doğal Kaynak Suyu 5 L
  • resm Sultan Doğal Kaynak Suyu 5 L

Sultan Doğal Kaynak Suyu 5 LAdet Fiyatı : 16,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sultan Doğal Kaynak Suyu 5 L

Sultan Doğal Kaynak Suyu 5 Lt.

Sultan Su üretim tesislerinde el değmeden kaynağından sofranıza gelen Sultan doğal kaynak suyu 5 Lt pet şişe ambalajında satılmaktadır. Sağlık testlerinden geçirilerek sofralarınıza gelen kaynak suyu, içimi rahat bir sudur.

Uludağ’ın zirvelerinden sofranıza kadar gelen doğallığı ve rahat içimi sayesinde birçok evde tercih edilen kaynak suyu, steril ortamlarda el değmeden doldurulurken, doğal olmayan hiçbir işlem görmeden, sofralarınıza gelmektedir.

Çevirmeli kapağı, kapak üzerinden çıkan tutma kulpu sayesinde rahat taşınan Sultan doğal kaynak suyu, sağlık testlerinden geçirilerek, sofralarınıza ulaşmaktadır. Gün boyunca susuzluğunuzu giderebileceğiniz, içerken boğazınızı yakmayan doğal tadıyla, vücudunuzun su ihtiyacını da sağlıklı şekilde karşılamış olursunuz.

İçeriğinde bulunan mineraller sayesinde, vücudun mineral eksiğini de tamamlamanıza yardımcı olan doğal kaynak suyu, özellikle sıcak yaz günlerinde, cildin kaybettiği nemi ve suyu kazandırır. İçindeki mineraller sayesinde cildin beslenmesine yardımcı olur. Spor yaparken, gün içinde susuzluğunuzu gidermek için, kaynağından evinize gelen doğal kaynak suyunu tercih edin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.