logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Büzgülü Limon Büyük Boy Çöp Torbası 15'li

Sera Büzgülü Limon Büyük Boy Çöp Torbası 15'liAdet Fiyatı : 39,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Büzgülü Limon Büyük Boy Çöp Torbası 15'li


Ev içerisinde özellikle mutfakta, çöp torbası sıklıkla kullanımda olmaktadır. Torbanın kaliteli bir yapıda olması, yırtılma ya da çöplerin dışarıya sızması gibi durumların yaşanmaması için önemlidir. Bu sebeple özel olarak üretilmiş Sera Büzgülü Büyük Boy Çöp Torbası Limon yer almaktadır.

Çöp torbasının büyük boy olması uzun süreli kullanımlar için tercih edilir. Sağlam ve dayanıklılığı sebebiyle, birçok kişinin kullanımında olmaktadır. Aynı zamanda delinmesi, içerisindeki çöpün dışarıya akması ya da buna benzer risk oluşturan durumlar da yaşanmaz.

Büyük yemek firmaları, cafeler ya da farklı işletmeler için genel olarak büyük boy çöp torbası tercih edilir. Yoğun ve sık çalışan işletmelerde, rahat bir kullanımı olur. Bununla birlikte günün sonuna kadar dayanıklı olması da, tercih edilmesi için ayrı bir sebeptir.

Büzgülü büyük boy çöp torbası, pratik bir kullanımdadır. Çöpün atılması sırasında dışarıya taşmaması için büzgülü bir yapıdadır. Aynı zamanda limon kokulu olması da, etrafa kötü kokunun yayılmasını önler.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.