logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Alüminyum Folyo 15 Metre

Sera Alüminyum Folyo 15 MetreAdet Fiyatı : 74,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1798,80 TL
Birim Fiyat: 74,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Alüminyum Folyo 15 Metre

Sera Alüminyum Folyo 15 M

Hem pişirme işlemlerinin daha kolay olmasını sağlayan hem de gıda saklama konusunda çözümler sunan Sera Alüminyum Folyo her mutfakta bulunması gereken ürünler arasında yer alıyor. Hijyenik bir şekilde üretilen ve gayet güvenli olan ürün çok amaçlı kullanım sunuyor.

Sera Alüminyum Folyo gıdaları sıcak ya da soğuk tutmak istediğinizde de kullanabileceğiniz bir üründür. Gıdaların ısısını daha uzun süre korumaya yardımcı olur. Yüksek ısıya karşı dayanıklı olan ürün gıdaların yanmadan ve kurumadan pişirilmesi için de tercih edilebilir.

Ürün 15 metre uzunluğunda. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının pişirme araçları kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Mutfaktaki yardımcı ürün ihtiyaçlarınızın tamamını internet mağazasından karşılayabilirsiniz. Böylece ürünler kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.