logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Raid Electro Mat Yedek Tablet 20 li

Raid Electro Mat Yedek Tablet 20 li


Adet Fiyatı : 17,95 TL
Paket Fiyatı (24 Adet) : 430,75 TL
Birim Fiyat: 17,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Raid Electro Mat Yedek Tablet 20 li

Raid Electro Mat Yedek Tablet 20li

Raid Electro Mat Yedek Tablet 20li sayesinde artık sineklerin rahatsız edici etkisinden kurtulacaksınız. En kısa sürede ortamın sineklerden arındırılması için harika bir sistem geliştirilmiştir. Özellikle yaz mevsimlerinde bu ürün sizin için hayat kurtarıcı olacak!

Raid yedek tablet seçenekleri ile cihazınızı kesintisiz olarak kullanabilmek için yanınızda bulundurabilirsinizi. Bu derece pratik bir kullanım alanı sunması ve ekonomik yapısı ile sinekler ile baş etmeyi sizin için daha kolay bir hale getirecektir. 

Yaz gecelerinde sinekler sebebi ile uykunuzun bölünmesinden sıkıldıysanız kesinlikle bu ürüne bir şans vermelisiniz. Kesintisiz ve deliksiz bir uyku için en nitelikli seçeneklerden biri olacaktır. Yaz mevsimi için yedeği ile beraber bu cihazın kesinlikle elinizin altında bulunması gerekiyor. 

Vücudu sinek ısırıklarına karşı alerjik olarak reaksiyon gösteren kişilerin bu konuda daha da hassas olması gerekir. Sinekler ile mücadele için Raid muhteşem bir formül hazırlamıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.