logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Polo Original Delikli Naneli Şeker 33,4 g
  • resm Polo Original Delikli Naneli Şeker 33,4 g

Polo Original Delikli Naneli Şeker 33,4 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Polo Original Delikli Naneli Şeker 33,4 g

Polo Original Delikli Naneli Şeker

İngiltere’de üretilmekte olan Polo, keskin nane aroması sevenler için ideal bir şekerlemedir. Polo Original Delikli Naneli Şeker kolilerinde sizlere doğal nane aromalı naneli şeker sunmaktayız. Gün içerisinde vereceğiniz ufak molalarınızı tatlandırabileceğiniz Polo naneli şekerlerin lezzetli ve çıtır draje kaplaması ile ağzınızda ferahlık hissini elde edebilirsiniz.

İçinizi ferahlatabilecek doğal nane aroması ile her an yanınızda taşıyabileceğiniz Polo paketlerini gittiğiniz her yere çantanızda veya cebinizde taşıyarak götürebilirsiniz.

Şekerleme kategorimizde en fazla tercih edilen ürünlerden olan Polo naneli şekerlemelerin siparişlerini bizlere verebilmek için Bizim Toptan internet mağazasını kullanabilirsiniz. Alışveriş sepetinize eklediğiniz ürünlerinizi kapınızda kadar teslim etmekteyiz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.