logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Güçlü Jumbo Boy Çöp Torbası

Parex Güçlü Jumbo Boy Çöp TorbasıAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Güçlü Jumbo Boy Çöp Torbası

Parex Ekonomik Çöp Torbası Jumbo

Parex Ekonomik Çöp Torbası Jumbo boylar %100 doğada çözünebilecek özelliklere sahiptir. Ekolojik dengeye ve doğaya karşı duyarlı olarak üretilen çöp torbaları kaliteli ve hijyeniktir. Çevrenizi Parex çöp torbası ile temiz tutabilirsiniz.

Çöplerinizi sıkıca Parex çöp torbası ile bağladıktan sonra çöp suyunun sızması ve bakteri üremesinin önüne geçebilirsiniz.

Çöp kovalarınızda Parex çöp torbası kullandığınız zaman kovalarınızı ekstradan temizlemeniz gerekmez. Jumbo boyu ile büyük boyutlardaki çöp kovaları için ideal olan Parex ekonomik çöp torbalarına çöp torbası kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mekanlarınızın hijyen koşullarına uygun yerler haline gelmesini istiyorsanız Parex üretimi kaliteli Jumbo boy çöp torbası siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.