logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Büzgülü Vanilya Orta Boy Çöp Torbası 15'li

Parex Büzgülü Vanilya Orta Boy Çöp Torbası 15'liAdet Fiyatı : 44,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Büzgülü Vanilya Orta Boy Çöp Torbası 15'li

Parex Çöp Torbası Orta Kokulu Karma 15Li

Çöplerinizin akmasını önleyen, hoş olmayan çöp kokusunun önüne geçen sağlam paketlerde satışa sunulan ürünün tercih edilebilirliği son derece yüksektir. Parex çöp torbası orta kokulu karma 15’li olarak satışa sunuluyor. Uygun fiyatlardan yararlanarak satın alma işlemlerinde bulunabilirsiniz.

Çöp poşeti ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren ürün hem evlerde hem de ofislerde tercih ediliyor. Ürün, çöp içinde yer alan zararlı kimyasalların çöp kovasına yapışmasını önler. Bunun yanı sıra çöp kutularının ömrünün uzatılmasında son derece etkilidir.

Temizlik ve hijyen çöp torbası ile sağlanıyor. Çöplerin etrafa dağılmasını önleyen çöp torbasının kokusu da çöp kokusunu bastırıyor. Steril bir ortam için kullanılması gereken temizlik ürünleri arasındadır.

Son derece kullanışlı olan çöp torbası çoklu olarak satışa sunulmakta. Çevre duyarlılığı olan kişiler tarafından sıklıkla sipariş edilmekte. Bizim Toptan Market üzerinden oldukça basit bir şekilde sipariş verebilirsiniz. En fazla üç iş günü içinde kargoya verilen ürün kapınıza kadar getirilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.