logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Palandöken Doğal Kaynak Suyu 12'li 1,5 l

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 12'li 1,5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 1,5 Lt (12 Adet)

Palandöken Doğal Kaynak Suyu 1,5 Lt (12 Adet), Palandöken dağlarında oldukça doğal bir şekilde evlerimize ulaşmaktadır. Taptaze ve muhteşem bir tadıyla su ihtiyacınızı karşılamanız için dolaplarınız da yerini almaktadır. Yaz aylarının o çok sıcaklarında buzluğa attığınız, Palandöken doğal kaynak suları suyu, günün en sıcak saatlerinde dolaptan çıkardığınızda boğazdan akıp giden o buz gibi soğuk tat ile günün en mutlu olduğu saatini yaşayabilirsiniz.

Su insan yaşamında günde 1,5-2 litre kadar tüketilmesi gereken bir üründür. Palandöken doğal kaynak suyu 1,5 Litresi ile de gün içinde yanınızda taşırken aynı zamanda almanız gereken su ihtiyacını da karşılamış olursunuz. Sabah uyanınca ve gece yatmadan önce içilen su, size insan vücudunun hem sağlığı hem de alması gereken ihtiyacı açısından önerilmektedir.

Palandöken doğal kaynak suyu 1 bardak içerisine katıldığında, üzerine atılacak limon veya elma dilimleri ile daha da zengin bir taraf oluşturacaktır. Vücudumuzun dengesini sağlayabilmek ve vücudumuzda yer alan zararlı toksinlerden arına bilmesi için bol bol su tüketmeliyiz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.