logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Mentos Meyveli Fruit Şeker 20'li 37 g

Mentos Meyveli Fruit Şeker 20'li 37 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Mentos Meyveli Fruit Şeker

Mentos Meyveli Fruit Şeker ile beraber ağız kokusu ya da kötü tatlar ile savaşma imkanını elde edebilirsiniz. Mentos bu alanda uzun senelerdir şekerlemeler üreten firmalar arasında bulunuyor. Üretim kalitesinin yüksekliği ile piyasada sahip olduğu yeri tam manası ile güçlendirdiği de ortada!

Şeker üretim aşamalarda kullanılan doğal meyve aromaları ile beraber elde edeceğiniz verimlilik ve lezzet kat ve kat artış sağlayacaktır. Mentos sizin için verimli ve eğlenceli şekerleme seçiminin en doğru adreslerinden biri olacak.

Ürünün üretim safhalarının her birinde kalite ve sağlık birinci öncelik olarak belirlenmiştir. Ürünlerin seçimi ve satışa sunum aşamalarına kadar bu kaliteden tek bir noktada dahi taviz verilmemektedir. Artık seçim yapmak sizin için daha kolay bir hal alacak!

Hakiki meyve suyunun tadına varırken aynı zamanda sıkıcı ortamları neşelendirme imkanını elde edebilirsiniz. Yanınızda muhakkak bir paket Mentos taşımayı da ihmal etmemelisiniz. Bu şekilde sıkıcı toplantılar dahi sizin için bir anda eğlenceli bir hal alacak!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.