logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Komili Riviera Zeytin Yağı 1 l

Komili Riviera Zeytin Yağı 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Komili Riviera Zeytin Yağı 1 Lt

Komili Riviera Zeytin Yağı 1 Lt sofralarınızın hem çok daha lezzetli hem de hafiflik bakımından kusursuz bir hale gelmesini sağlayacaktır. Komili bu konuda en donanımlı olan firmaların başında geliyor. Üretim aşamasında gösterdiği özen de bunun en temel yansımalarından bir tanesidir.

Komili zeytinyağı aracılığı ile oluşturulan sıcak/soğuk tüm yemekler lezzetten damaklarınızı etki altında bırakacaktır. Özellikle sebze yemeklerinin çok daha derin bir rayihaya erişmesi için en uygun olan seçeneklerin başında geliyor.

Komili üretim safhasından başlayarak kullanılan cihazlara kadar zeytinlerin en verimli şekilde işlemesi için gerekli olan tüm tedbirleri almış durumdadır. Bu konuda tek bir eksiklik dahi oluşturulmaması için büyük çaba sarf edilmektedir. Ülkemizin mis kokulu zeytinlerinin sofranıza kadar iletilmesi için büyük ve profesyonel bir işlem ağı oluşturulmuştur.

Riviera olması daha hafif bir tada sahip olduğu anlamına gelecektir. Bu noktada özellikle zeytinyağı tadına alışkın olmayan kişiler için verimli bir başlangıç noktası olacaktır. Komili Ege ve Akdeniz mahsullerini evinize kadar iletecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.