logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Komili Ege Sızması Zeytinyağı 5 L

Komili Ege Sızması Zeytinyağı 5 L


Adet Fiyatı : 349,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 1399,60 TL
Birim Fiyat: 349,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Ege Sızması Zeytinyağı 5 L

Komili Ege Sızması Teneke

Komili Ege sızması teneke ile zeytinyağlı lezzetler siz ve sevdiklerinizle beraber! Türk mutfaklarında özellikle Ege ve Akdeniz bölgelerinde çok sevilen ancak artık birçok yörede kullanımı artan zeytinyağı sağlıklı olması ve lezzeti ile damakları fethediyor!

Ege sızması zeytinyağı ile birçok meze, yemek ve salata hazırlanabilir. Ege zeytinlerinden doğal olarak üretilen bir zeytinyağı lezzeti sunulur. Yemeklerin içerisinde kullanıldığı gibi kızartmalarda da tercih edilir.

Zeytinyağı sağlıklı bir şekilde elde edilir ve el değmeden teneke kutulara doldurulur. Lezzetli ve kaliteli zeytinler ürün yapımında kullanılır; tat farkını hemen hissettirir! Zeytinyağlı dolma çeşitleri, barbunya, patlıcan vb. mezeleri, fava, ot çeşitleri, çeşitli sebze yemekleri ile tam bir lezzet şöleni sizi bekliyor! Kahvaltıda da sızma zeytinyağı tüketimi yaygındır. 

Zeytinyağı sadece yemek için değil cilt-saç bakımlarında da kullanılıyor. Evde bu zeytinyağı ile bakım maskeleri hazırlayabilirsiniz. Zeytinyağı iyi kolesterol için de etkili bir üründür. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.