logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Komili Riviera Zeytinyağı 1 L

Komili Riviera Zeytinyağı 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Komili Riviera Zeytinyağı 1 L

Doğanın insanlığa sunduğu en güzel bitkilerden biri olan zeytin ağaçları, yüzyıllar boyu uzanan geçmişi ile herkesi hayran bırakır. Mis gibi kokan yaprakları ve yumuşak tada sahip zeytinleri ile varlığını koruyan zeytin ağaçları, en güzel zeytinyağlarının üretilmesinde rol oynar. Zeytinyağı severek kullanılan bir mutfak ürünü olması ile birlikte birçok alanda hayatınızın içerisinde yer alır. Komili Riviera Zeytinyağı, sahip olduğu zeytinin hoş meyvemsi tadı ile zeytin ağaçlarının bulunduğu bahçelerde hissettirir. Bu hoş koku ve hafif tada sahip zeytinyağı ile en özel konuklarınızı ağırlayabilir, en güzel sunumları hazırlayabilirsiniz. Komili riviera zeytinyağı 1L, aradığınız hazza ulaşmanızı sağlayan en tamamlayıcı mutfak ürünlerinden biridir. Rafine zeytinyağı ve natürel sızma zeytinyağının efsane harmanından ortaya çıkan Komili Riviera Zeytinyağı, severek kullanılmak için hazır hale gelmiştir. Hazırlanan zeytinyağları özenle paketlenerek alışverişlerinizde en büyük ihtiyaçlarından biri olarak karşınıza çıkar. 

Komili Riviera Zeytinyağı 1L Özellikleri

Komili riviera zeytinyağının oluşup sizlere ulaşmadan önce bazı işlemlerden geçmesi gerekir. Zeytin ağaçlarından özenle toplanan zeytinler asitlenmiş olması sebebiyle tüketime uygun olmadığından, öncelikle rafine yağa dönüştürülmesi gerekir. Geniş kullanım alanı ile tercih edilen Komili riviera zeytinyağı, herkesin mutfağında bulunması gereken en özel tariflerin süsleyicisidir. Özellikle sıcak lezzetlerde de kullanılması ile kolaylık üzerine kolaylık sağlayan zeytinyağı ile kızartmalar yapabilir, yemekler pişirebilirsiniz. İsteğe göre tüm yemeklerde kullanılabilen hafif tada ve şahane kokuya sahip olan Komili riviera zeytinyağı sofralarınız gözdesi olacak bir üründür.

 
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.