logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Tofy Portakal Aromalı Toffe Şeker 1 kg

Kent Tofy Portakal Aromalı Toffe Şeker 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Tofy Portakal Aromalı Toffe Şeker 1 kg

Kent Tofy Portakal Aromalı Toffe Şeker

Enfes portakal tadıyla her yaşta ki insanın severek yediği şekerdir kent tofy portakal aromalı toffe şeker. Damaklarda eşsiz bir tat bırakır. Bu şeker hakiki portakal lezzeti sunar. Çay ve kahve keyiflerine de eşlik eder. 

Kent tofy portakal aromalı toffe şeker tatlı ve pastaların üzerine de kullanılan bir şekerdir. Tatlı ve pastaların üzerine sunum güzelliği katarken lezzet zenginliği de katar. Yoğun lezzet aromasıyla vazgeçilmezdir. Kent tofy portakal aromalı toffe şeker tatlı portakal kokusuyla da ağızları sulandırır. 

Kent tofy portakal aromalı toffe şekeri eşsiz kılan enfes portakalların birleşimidir. Bu şekeri yemek başlı başına keyif sebebidir. Tatlı krizlerine anında çözümdür. Kent tofy portakal aromalı toffe şekere sevenlerinin vazgeçmesi oldukça zordur. 

Ağızların tatlanmasını istiyorsanız akıllara ilk Kent tofy portakal aromalı toffe şeker gelir. Bu şeker portakallı şeker sevenlerin olmazsa olmazıdır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.