logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Tofy Meyve Sulu Limon Aromalı Şeker 1 kg

Kent Tofy Meyve Sulu Limon Aromalı Şeker 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Tofy Meyve Sulu Limon Aromalı Şeker 1 kg

Kent Tofy Meyve Sulu Limon Aromalı Şeker

Yıllardır şekerleme sektöründe hatırı sayılır bir mevkiye sahip olan Kent, piyasaya sunmuş olduğu özel karışımlı şekerlemeleriyle adından sıkça söz ettirmeyi hala ilk günkü gibi başarıyor. Yeni çıkartmış olduğu Kent Tofy Meyve Sulu Limon Aromalı Şeker da oldukça sevilen şekerlemeler arasında yerini alıyor.

Formülünde geliştirilmiş özel tarifiyle, gerçek meyve suyu ve limon tadını tek bir tane şeker ile bize sunan Kent Tofy Meyve Sulu Limon Aromalı Şeker, en çok sevilen ve sıklıkla tercih edilen Kent şekerlemelerinden biridir.

Uzun yıllardır gerek eşsiz tadından olsun gerek muhteşem kokusundan olsun asla ödün vermeyen Kent Tofy şekerleri oldukça fazla sevilir ve hemen hemen çoğu insan tarafından tercih edilir. Ağızda kaybolan yumuşak tadı, hoş kokusu, değişmeyen ve sürekli lezzeti ile Kent Tofy Meyve Sulu Limon Aromalı Şeker oldukça sevilir.

Siz de hala denemediyseniz hemen deneyerek Kent Tofy Meyve Sulu Limon Aromalı Şeker lezzeti ile tanışmalısınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.