logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Tofy Meyve Sulu Çilek Aromalı Toffe Şeker 1 kg

Kent Tofy Meyve Sulu Çilek Aromalı Toffe Şeker 1 kgAdet Fiyatı : 179,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 774,50 TL
Birim Fiyat: 154,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Tofy Meyve Sulu Çilek Aromalı Toffe Şeker 1 kg

Kent Tofy Meyve Sulu Çilek Aromalı Toffe Şeker

Kent Tofy Meyve Sulu Çilek Aromalı Toffe Şeker ile beraber bayram sabahlarının neşesini içinizde hissetme fırsatını elde edebilirsiniz. Bu ürünün üretim safhasında sadece birinci kalite materyallere yer verilmiştir. Ürün içeriğinde yer alan hakiki meyve aroması da lezzeti artıran detaylardandır.

Toffe şeker ile beraber muhteşem lezzete bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Sadece çocukların değil aynı zamanda yetişkinlerin de favori lezzetlerinden biri olan Kent Toffe şekerler lezzetleri ve paketlemelerinin özenli yapısı ile göz doldurmaya devam ediyor.

Sterillik konusunda da tam puan aldığı belirtilmelidir. Üretim aşamasından satışa sunulduğu ana kadar verimliliği maksimum seviyeye çıkaran bir üretim sistemi oluşturulmuştur. Bu alanda kalitenin ve lezzetin birinci öncelik olduğunun da altı çizilmelidir.

Meyve sulu ve çilek aromalı yapısı ile uzun bir günün ardından neşelenmek için harika bir fırsat olacaktır. Çantanıza attığınız birkaç şeker ile lezzetin doruklarına çıkma ve yolculuğunuza nostaljik bir seyahat etme imkanını elde edebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.