logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon 1 kg

Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon 1 kgAdet Fiyatı : 179,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon 1 kg

Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon

Kent Miss Meyve Aromalı Bonbon bayram sabahlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sunulan lezzetli rayiha ile muhteşem bir aromaya erişeceksiniz. Kent bu konuda en kaliteli ürünleri üretmeye devam ediyor. Özellikle içerik konusunda oldukça hassas bir yapıda olması elde edilecek ürün verimliliğini artıran detaylar arasındadır.

Bonbon şekerler çocukluğunuza yolculuk etmenizi sağlayacak lezzetler arasında bulunuyor. Özellikle lezzetli yapısı ile beraber hem damağınıza hitap edecek hem de sizi nostaljik bir tura çıkaracak! Kent Miss serisi içerisinde yer alan meyve aroması gerçek meyve sularından elde edilmiştir. Bu durum lezzeti bir kat daha artıran detaylar arasında bulunuyor.

Meyve aromalı bonbon sadece çocukların değil aynı zamanda yetişkinlerin de severek tüketecekleri ürünler arasında bulunuyor. Kent Miss meyve ile beraber yetişkinlerin damak tadına hitap ederken çocukların da gönlünü fethedebilirsiniz.

Meyve aromalı yapısının yanı sıra farklı serilerde değişik lezzetlere büründüğü de görülmektedir. Özellikle leziz yapısı sizin için vazgeçilmez bir şekerleme halini almasını sağlayacak!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.