logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Meybon Meyve Aromalı Karışık Bonbon 1 kg
  • resm Kent Meybon Meyve Aromalı Karışık Bonbon 1 kg

Kent Meybon Meyve Aromalı Karışık Bonbon 1 kgAdet Fiyatı : 139,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 699,50 TL
Birim Fiyat: 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Meybon Meyve Aromalı Karışık Bonbon 1 kg

Kent Meybon Meyve Aromalı Karışık Bonbon

Kent Meybon Meyve Aromalı Karışık Bonbon 1 Kg uzun zamandır pek çok insanın değişmeyen Kent klasiklerinden biridir. Uzun zamandır tadından, kokusundan ve aromasından asla ödün vermeyen Kent, şeker markalarında bir numaralı isim olmakla beraber, kendi klasiklerini yarattı. Bu klasiklerden biri de Meybon Meyve Aromalı Karışık Bonbon Şekerlerdir.

Bayramların değişmeyen geleneklerinden biri olan şeker ikramı merasimi, nesillerdir Kent ile anlam buldu. Geliştirilen tatlar arasında oldukça sevilen bir tercih olarak Kent Meybon Meyve Aromalı Karışık Bonbon sevenleri arasında bağımlılık yapan müthiş bir lezzet.

Gerek özel formülü ile yumuşak tatlara sahip olan yapıları olsun gerekse karışık meyve tatları ile pek çok farklı türden lezzeti bir arada sunma fırsatı ile olsun Kent Meybon Meyve Aromalı Karışık Bonbon çok sevilen Kent şeker türlerinden biridir.

Eğer hala bu eşsiz lezzetleri tatmadıysanız bir an önce deneyerek bu eşsiz lezzetleri siz de deneyimleyin. Deneyen herkes gibi siz de bağımlısı olacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.