logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Krem Milk Sütlü Toffe Şeker 1 kg

Kent Krem Milk Sütlü Toffe Şeker 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Krem Milk Sütlü Toffe Şeker 1 kg

Kent Krem Milk Sütlü Toffe Şeker

Şeker sektöründe hatırı sayılır bir yere sahip olan Kent markasının değişmez lezzetlerinden biri olan Kent Krem Milk Sütlü Toffe Şeker , uzun yıllardan beri insanlara mükemmel derecede leziz şeker lezzeti sunuyor.

Her bayramda yeri doldurulamaz şeker ikram etme adeti, Kent Krem Milk Sütlü Toffe Şeker ile anlam kazanmaya devam ediyor. İçeriğindeki eşsiz sütlü tada, kremsi yumuşaklık da eşlik ettiğinde eşsiz lezzet deneyimi ortaya çıkıyor. Pek çok insan bayramlarda misafirlerine Kent Krem Milk Sütlü Toffe Şeker ikram etmekten dolayı oldukça memnun.

İçeriğinde mevcut olan özel formülü sayesinde hem şeker hem süt hem de kremsi yumuşaklık ile ağızda eşsiz ve mükemmel bir tat bırakan Kent Krem Milk Sütlü Toffe Şeker, en sık tercih edilen Kent krem toffe şekerlerinden birisidir.

Siz de hala Kent Krem Milk Sütlü Toffe Şeker 1 Kg denemediyseniz, en yakın zamanda deneyimleyerek misafirlerinize bu inanılmaz derecede mükemmel toffe şeker zevkini yaşatabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.