logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Fullmilk Sütlü Tereyağlı Bonbon 1 kg

Kent Fullmilk Sütlü Tereyağlı Bonbon 1 kgAdet Fiyatı : 139,90 TL
Koli Fiyatı (5 Adet) : 699,50 TL
Birim Fiyat: 139,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Fullmilk Sütlü Tereyağlı Bonbon 1 kg

Kent FullMilk Sütlü Tereyağlı Bonbon

Şeker denilince akla ilk gelen isim olan Kent, şeker konusunda sektöründe en öncü isimdir. Uzun yıllardır öncü şeker markası olan Kent, çıkardığı pek çok farklı şeker tadı ile adını duyurmaya devam ediyor.

Bayramların değişmez geleneklerinden biri olan şeker ikramınızı Kent Full Milk Sütlü Tereyağlı Bonbon ile en mükemmel şekilde gerçekleştirin. Süt ve tereyağının mükemmel birleşimden oluşan Kent Full Milk Tereyağlı Bonbon, nesillerdir ve uzun yıllardır şeker denilince akla ilk gelen klasik bir tattır.

Özel karışımlarıyla, formülleriyle, eşsiz tatları ile insanların ilk tercih ettiği şeker markalarından biri olan Kent Full Milk Sütlü Tereyağlı Bonbon ile siz de evinize gelen misafirlere kısa mutlu tat deneyimi yaşatabilirsiniz. Genç olsun yaşlı olsun hemen hemen her nesilden insan Kent şekerlerini tatmayı sever.

Siz hala Kent Full Milk Sütlü Tereyağlı Bonbon denemediyseniz en kısa zamanda bu eşsiz lezzeti deneyerek kendinize güzellik yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.