logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kent Elegan Meyve Sulu Toffe Şeker 375 g

Kent Elegan Meyve Sulu Toffe Şeker 375 gAdet Fiyatı : 77,50 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 775,00 TL
Birim Fiyat: 77,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kent Elegan Meyve Sulu Toffe Şeker 375 g

Kent Elegan Meyve Sulu Toffe Şeker

Şeker kültürümüzün önemli parçalarından bir tanesidir. Hele ki Kent Elegan serisi içerisinde yer alan göz alıcı ve damak çatlatan lezzetler vazgeçilmez noktalardandır. Her evde çocuktan yetişkine tüm bireyleri etkisi altına alma kabiliyeti olduğu da belirtilmeli!

Kent Elegan Meyve Sulu Toffe Şeker sayesinde özel günler artık damaklarda çok daha hoş bir tat bırakacak. İçeriğinde bulunan tüm hammaddelerin sadece birinci kalite ürünlerden seçilmesi dahi şekerlemenin kalitesi ve tadının eşsizliği hakkında fikir veriyor.

Meyve sulu toffe şeker sadece bayram günlerinin değil günlük hayatta da evinizin vazgeçilmez lezzetlerinden biri haline gelecek. Geleneksel şekerleme yapım sürecinin izlerini taşıyan bir üretim ağına sahip olan bu ürün sayesinde hem göze hem de damağa hitap eden bir kaçamak yapabilirsiniz.

En sıkcı toplantılarda dahi çantanızdan çıkaracağınız bir avuç şeker sizin için bir avuç mutluluk haline gelecektir. Her ihtimale karşı bu muhteşem dolgu aromalı ürünleri yanınızda taşımayı ihmal etmemelisiniz. Fiyatları da oldukça cazip!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.