logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm İçim İçimino Çilekli Süt 27'li 180 ml

İçim İçimino Çilekli Süt 27'li 180 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

İçim İçimino Çilekli Süt

Süt içmek çok sağlıklıdır. Ancak, herkes sütün sek tadını sevmeyebilir. Bu nedenle de çilekli sütten yana şansınız deneyebilirsiniz. Hem çok lezzetlidir hem de sütün barındırdığı tüm mineral ve vitaminleri bünyesinde barındırmaktadır. İçim İçimino çilekli süt satın alabilir, hem büyüklerinize hem de küçüklerinize gönül rahatlığı ile içirebilirsiniz.

Ambalajları oldukça renklidir. Dolayısıyla süt sevmeyen çocuklarınızın bile dikkatini çekecektir. Aynı zamanda son kullanma tarihi de en üst bölümünde yazıyor. Bu tarihe dikkat ederek tüketim sağlamanız hem sizin hem de çocuklarınızın sağlığı açısından önemli bir konudur.

Alışverişlerinizi yorularak yapmak istemiyorsanız, reyon reyon gezmek sizi yoruyorsa yapmanız gereken Bizim Toptan sayfasına girmektir. Çünkü biz sizin istediğiniz tüm ürünleri kısa bir süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Sadece istediğiniz ürünleri seçmeniz yeterli oluyor. Toptan bir şekilde almak her zaman çok daha avantajlıdır. Çünkü ödeyeceğiniz tutar çok daha az olacaktır. Tek bir tık ile siparişleriniz hemen kapınıza geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.