logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim İçimino Çikolatalı Süt 180 ml 27'li

İçim İçimino Çikolatalı Süt 180 ml 27'liKoli Fiyatı (27 Adet) : 249,75 TL
Birim Fiyat: 9,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim İçimino Çikolatalı Süt 180 ml 27'li

İçim Çikolata Aromalı Süt

Çocuklar için ideal içecekler arasında en önemlisi süttür. Eğer çocuğunuza sütü sevdirmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz ürünler arasında İçim Çikolata Aromalı Süt de bulunuyor. Yoğun bir çikolata aromasına sahip olan bu ürün çocuklar kadar büyükler tarafından da oldukça seviliyor.

İçim Çikolata Aromalı Süt hem kalsiyum hem de D vitamini içeriyor. Bu yönüyle gayet besleyici bir içecek türüdür. Ambalaj içerisinde çikolata aromalı süt bulunuyor.

Her biri olan içerisinde tüketime sunulan bu ürünü siz de mutfağınızdan eksik etmeyin. Bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının aromalı sütler kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Böylece tek tıkla ürün kapınıza kadar gelecektir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.