logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hekim Su Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 12'li

Hekim Su Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hekim Su Doğal Kaynak Suyu 1,5 L 12'li

Hekim Su 1.5 Lt (12 Adet)

Suyun en lezzetli hali Hekim Su’da. Diyarbakır’ın doğal kaynak suyu şimdi bu lezzet daha uzun süre devam etsin diye Hekim Su 1.5 LT (12 Adet) ile yeni ambalajında.

Suyun en lezzetli ve en sağlıklı hali Hekim Su tüm çeşitli boyları ile sizlerle. İster yarım litrelik, ister 1,5 litrelik, ister 5 litrelik isterseniz damacana boyları ile sofralarınıza geliyor. Tamamen kaynağından kopup gelen tertemiz, el değmeden şişelenmiş en güzel sudur. Hekim su doğada en saf haliyle bulunur ve en saf haliyle sizlere ulaşır. Şişelenme esnasında hiçbir katkı maddesine yer verilmediği için en doğal haliyle şişelenir ve doğal yapısını asla kaybetmez.

Özellikle sıcak yaz aylarında buz gibi ferahlatıcı Hekim Su ile rahatlayın. 7 gün 24 saat istediğiniz an yanınızda bulundurabilirsiniz. Suyun en güzel hali olan Hekim Suyu isterseniz yemeklerinizde de kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.