logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 5 L

Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Assu Doğal Mineralli Kaynak Suyu 5 L

Assu Doğal Mineral Su 5 Litre 

Su tercihi yaparken son derece titiz davranırız. Suyun temiz kaynaklardan gelmesi ve içilebilecek derecede temiz olması ve Ph değerleri bizim için son derece önemlidir. Bu sebeple su alırken son derece dikkatli ve özenli davranmaya çalışılır. 

Ancak Assu doğal mineralli su 5 Litre son derece rahat tüketebileceğiniz ve de gönül rahatlığı ile alabileceğiniz markalardan birisi aynı zamanda 5 litrelik boyu ile oldukça rahat bir kullanıma sahip ve oldukça da ekonomik markalardan biridir. 

Bu sebeple su alışveriş yaparken Assu markasını ön planda tutmalı ve tercihinizi bu yönde yapmalısınız. Aynı zamanda sizler için son derece güvenilir kaynaklardan su alır ve sizin için son derece temiz şişelerde paketleme yaparak sizlerin tüketimine sunmaktadır. Bu sebeple gönlünüz rahat tüketebileceğiniz bir su markasıdır. Hem siz hem de sevdiklerinize rahat rahat içirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.