logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Freşa Çilek Aro. Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Freşa Çilek Aro. Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Çilek Aro. Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 35,40 TL
Birim Fiyat: 5,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 141,60 TL
Birim Fiyat: 5,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Freşa Çilek Aro. Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Soda Çilek Aromalı 200 ML (6 Adet)

Freşa Soda Çilek Aromalı 200 ML (6 Adet) harika yapısı ile size ferahlık sunmayı vaat ediyor. Yaz gecelerinin vazgeçilmez içeceği olan sodalara bir de Freşa farklı ile erişin. Ülkemizin kaynak sularının harika mineralli yapısı sayesinde muhteşem bir lezzeti olabildiğince faydalı bir biçimde elde etme imkanını da yakalayabilirsiniz. 

Soda içinde bulunan mineraller ve vitaminler ile yaz aylarında terleme ile kaybettiğiniz suyu da size yeniden kazandıracaktır. Sofralarınızda da harika bir yer bulacak olan bu muhteşem içecek sizin için verimliliğin de en temel seçeneklerinden biri olacaktır. 

Gerçek çileklerden elde edilmiş olan mis gibi çilek aroması ile yazı iliklerinizde hissedeceksiniz. Tarlalarda yetişen yerli çilekler içeceğin kalitesini, lezzetini ve rayihasını kuvvetlendirecek! 

İçine eklediğinizi birkaç limon ve çilek parçası ile restoranlarda ikram edilenlerden çok daha muntazam bir içeceğe erişim sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.