logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Parlatıcı 800 ml

Finish Parlatıcı 800 ml

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 27,99 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 335,88 TL
Birim Fiyat: 27,99 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Parlatıcı 800 ml

Finish Parlatıcı 800 Ml

Bulaşık makinesi kullananların büyük bölümü bardaklarındaki lekelerden şikayetçi. Bu şikayeti ortadan kaldıran ürünler arasında Finish Parlatıcı da bulunuyor. Cam olan tüm bulaşıklar üzerinde leke oluşmasını engelleyen ürün aynı zamanda bulaşıklarda muhteşem bir parlaklık oluşmasını da sağlıyor. Hem bulaşıklarda hem de makine içerisinde kalan su lekelerini önler.

Bulaşık makinesinde koruma sağlayan ve kireç tortularının oluşmasını geciktiren Finish Parlatıcı sadece cam değil metal, porselen ve seramik olan bulaşıkların da parlamasını sağlar. Çok fonksiyonlu olan ürünün bir diğer özelliği de bulaşıkların çok daha hızlı kurumasını sağlamasıdır.

Ambalaj içerisinde 800 ml parlatıcı bulunuyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinde bulabilirsiniz. Mutfaktaki en büyük yardımcınız olan güçlü formüllü tüm ürünler internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.