logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Parlatıcı

Parlatıcı

3 adet ürün listelenmektedir.

Parlatıcı
3 adet ürün listelenmektedir.
Parlatıcı
3 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Pril Bulaşık Parlatıcı 750 ml

78,95 TL

3 Adet üzeri 77,95 TL 3 Adet üzeri 77,95 TL 3 Adet üzeri 77,95 TL 3 Adet üzeri 77,95 TL 3 Adet üzeri 77,95 TL 3 Adet üzeri 77,95 TL 3 Adet üzeri 77,95 TL Sepete Ekle

Parlatıcı

Hassas parlatma özelliği ile özellikle bardaklar ve cam ürünlerin ışıldamasını sağlayan bulaşık makinesi parlatıcı ürünler, her yıkamada ideal kullanım ile tertemiz parlaklık sunuyor. Atık lekeleri, su lekesi ya da deterjan lekelerinin oluşmasını önleyen parlatıcılar, tüm bulaşık makinelerinde kullanıma uygun şekilde imal ediliyor.

Parlatıcı Kullanmanın Avantajları

Porselen, seramik ve cam mutfak eşyalarının makinede yıkanması, kullanılan deterjan ve parlatıcılara bağlı olarak zamanla renklerinin solmasına, yüzeylerinin çizilmesine ve lekelerin oluşmasına neden olabilir. Bulaşık makinesi parlatıcı kullanmak, tüm bulaşıkların parlamasını sağlarken, özellikle cam bardaklarda leke ve çiziklerin oluşmasını önler. Daima berrak ve temiz bir görünüm kazandırır.

Bulaşıklarda Göz Alıcı Parlaklık

Fınısh 5 kat etkili formülü ile tüm bulaşık makinelerinde cazip parlaklık yaratır. Bizim Toptan Market online satış sisteminden sipariş vererek hemen satın alabilirsiniz.