logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Finish Deo Limon Adet
  • resm Finish Deo Limon Adet

Finish Deo Limon Adet

100 TL Alıma 25 TL İNDİRİM!

Adet Fiyatı : 19,99 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 157,81 TL 199,89 TL
Birim Fiyat: 15,78 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Finish Deo Limon Adet

Finish Deo Limon

Bulaşık makinenizde oluşan kötü kokudan bunaldınız mı? Çözüm Finish Deo Limonda! Mis gibi limon kokusu ile bulaşık makinenizde oluşan kötü kokuları yok eder. Yumurta gibi bulaşıkların üzerine sinen rahatsız edici kokuları yok etmek için üretildi.

Kaliteli ürünleriyle bilinen Finish, makineniz için tasarlanan eşsiz formülü ile istenmeyen kokulara karşı savaşarak mis gibi limon kokusuyla bulaşıklarınıza ferah bir koku verir. Koku kontrollü teknolojisi sayesinde makinenizde oluşan kötü kokular artık dert değil.

1987 yılından beri Finish, bulaşıklarınız için en iyi teknolojilerden destek alarak size yardımcı olmak için birçok ürünle karşınıza çıkıyor. O ürünlerden biri olan Finish Deo Limon ile artık bulaşık makinenizden %100 performans alabilirsiniz. 

Siz de Finish Deo Limon ürününe sahip olmak için hemen Bizim Toptan Market’ten uygun fiyat ve kaliteli ürün avantajıyla sipariş verebilir, bu kaliteli ürüne Bizim Toptan Market ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Güvenli bir alışveriş deneyimi sunan Bizim Toptan Marketten Finish Deo Limon ürününe en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.