logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Şekerli Vanilin 5x5 g
  • resm Dr.Oetker Şekerli Vanilin 5x5 g
  • resm Dr.Oetker Şekerli Vanilin 5x5 g

Dr.Oetker Şekerli Vanilin 5x5 g


3 Adet üzeri 7,5 TL

Adet Fiyatı : 7,90 TL
Koli Fiyatı (180 Adet) : 1350,00 TL
Birim Fiyat: 7,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Şekerli Vanilin 5x5 g

Dr. Oetker Şekerli Vanilin 5x5gr (180 Adet)

Dr.Oetker Şekerli Vanilin 5x5gr (180 Adet) ürünü, pastaların ve tatlıların ayrılmaz bir unsuru olan şekerli vanilinin Dr. Oetker kalitesiyle taçlanması sonucunda ortaya çıkmış bir pasta yardımcısı ürünüdür. Dr. Oetker, 1894 yılından bu yana şekerli vanilin üretimi yapan köklü bir markadır. 

Hem her ambalajın arkasında bulunan birbirinden farklı kek ve pasta tarifleri ile hem de glütensiz üretimiyle beğeni toplayan Dr.Oetker Şekerli Vanilin sayesinde, tarif defterinizi büyütebilir ve yeni lezzetlerle tanışabilirsiniz. 

Şekerli vanilin ürünleri arasında en sık tercih edilen Dr.Oetker Şekerli Vanilin, buram buram vanilya kokusuyla keklerinizin lezzetine lezzet katıyor. Çay saatlerinin, misafirliklerin ve pikniklerin vazgeçilmezi olan kek ve pastalar Dr.Oetker Şekerli Vanilin ile daha da tatlanıyor. 

Dr.Oetker Şekerli Vanilin 5 gram halinde paketlenmiş 5’li ambalajlarıyla 180 adetten oluşarak, pastalarınızın ihtiyacı olan şekerli vanilin stoğunuzu uzun süre dolu tutacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.