logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Karbonat 5'li 5x5 g
  • resm Dr.Oetker Karbonat 5'li 5x5 g

Dr.Oetker Karbonat 5'li 5x5 gAdet Fiyatı : 6,90 TL
Koli Fiyatı (180 Adet) : 1170,00 TL
Birim Fiyat: 6,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Karbonat 5'li 5x5 g


Dr. Oetker Karbonat , doğal yapısı ile birlikte çoğunluğun kullanımındadır. Gün içerisinde gıda ürünlerinde tercih edilmektedir.
Evde yapılan hamur işlerinde karbonat olmazsa olmaz bir detaydır. Özellikle karbonatın hamur ile birlikte bilişimi, hava kabarcıkları oluşturur. Böylelikle de hamur gözle görülen bir kabarma oluşturur.
Hamur işi kabartma tozu ile birlikte harmanlandıktan sonra uzun süre bekletilmeden fırına koyulur. Böylelikle karbonatın muhteşem etkisi ile kabarmış birçok hamur işi yapılabilir. Kek, poğaça ve buna benzer hamur işlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda daha etkili performans gösterebilmesi için tercihen bir kaç damla limon da eklenir.
Karbonatgenel olarak hamur işlerinde kullanılır. Fakat mideyi dinlendirmek amacı ile de bir çay kaşığı su içine eklenip, tüketilebilir. Çok amaçlı kullanım alanının olması tercih edilmesi için bir sebep oluşturur. Aynı zamanda mutfakta yardımcı olan karbonat,  paket halinde bulunur.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.