logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 5x10 g
  • resm Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 5x10 g
  • resm Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 5x10 g

Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 5x10 g


3 Adet üzeri 10,9 TL

Adet Fiyatı : 11,20 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 5x10 g

Dr. Oetker Hamur Kabartma Tozu 5x10 Gr (180 Adet)

Dr. Oetker Hamur Kabartma Tozu 5x10 Gr (180 Adet), dillere destan kabartma yeteneği ile mutfak uzmanlarının tercihleri arasında ilk sıralarda yer alır. Hem tatlı hem de tuzlu hamur işlerinde güvenilir bir kabartma ürünüdür.

Hamur kabartma tozu, her mutfakta yıllardır kullanılan vazgeçilmez bir tamamlayıcıdır. En yaygın kabartma yardımcısı olarak hamur işi yiyeceklerin temelini oluşturur. “Kabartma” deyinde ilk olarak akla gelen hamur kabartma tozu, glütensiz bir yapıdadır. Kekler, poğaçalar ve hamur tatlıları başta olmak üzere fırında kabarması istenen her yiyecekte kullanılabilir.

Misafirlerinin damak zevkini düşünen hamaratların en çok kullandığı ürünler arasında olan hamur kabartma tozu, çok sayıda tarifte boy gösterir. İçeriğindeki sodyum bikarbonat ve sodyum pirofosfat gibi faydalı bileşenlerle hamurun istenen ölçüde kabarmasını sağlar.

Hamur işlerinde başrolde yer alan kabartma tozu, tek pakette 10 gramlık 5 adet ambalajda sunuluyor.  Ambalajlarda farklı hamur işi tarifleri yer alıyor. Kullanılacak un miktarları da belirtiliyor. Örneğin; yarım kilogram un için bir paket kabartma tozu gerekiyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.