logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 15x10 g
  • resm Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 15x10 g

Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 15x10 g


3 Adet üzeri 30,5 TL

Adet Fiyatı : 31,50 TL
Koli Fiyatı (60 Adet) : 1830,00 TL
Birim Fiyat: 30,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Hamur Kabartma Tozu 15x10 g

Dr. Oetker Hamur Kabartma Tozu 15x10 Gr

Hamur işlerinde homojen kabarmayı sağlayan Dr. Oetker Hamur Kabartma Tozu hem tatlı hem de tuzlu hamur işlerinde kullanılabilir. Glüten içermeyen ürün mısır nişastası, sodyum bikarbonat ve sodyum pirofosfat gibi bileşenlerden oluşuyor.

Dr. Oetker Hamur Kabartma Tozu paketi 10 gramdır. Bir paket 500 gr ila 1 kg arasında un için yeterlidir. Her paketin arkasında tamamı denenmiş olan farklı hamur işi tarifleri yer alıyor. Yeni lezzetler için bu tarifleri deneyebilirsiniz.

Her biri 10 gramlık 15 adet paket formunda olan ürün 10 adet olarak kullanıma sunuluyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının pasta malzemeleri kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz diğer malzemeler de yine bu kategoride.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.