logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yuva Instant Kuru Hamur Mayası 3x11 g

Yuva Instant Kuru Hamur Mayası 3x11 g


3 Adet üzeri 8,5 TL

Adet Fiyatı : 8,90 TL
Paket Fiyatı (15 Adet) : 127,50 TL
Birim Fiyat: 8,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yuva Instant Kuru Hamur Mayası 3x11 g

Evde hazırlanan poğaça ya da pideler için doğru bir maya kullanılması gerekir. Bunun sebebi ise mayanın, hamura yoğun bir lezzet  eklemesidir. Bu sebeple yuva aktif kuru hamur mayası  tercih edilmektedir.
Maya tamamen ev tipi kullanım için hazırlanmıştır. Evde hazırlanan poğaça, börek, açma, simit, pide gibi hamur işlerinde rahat bir şekilde kullanılır.
Aktif kuru hamur mayası,</strong> ambalaj içerisinde bulunması ile birlikte uzun süre korunmaktadır. Yapılan hamur işlerinin tadına lezzet katarken, sürekli olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle evde hamur işi ile uğraşmayı sevenler için değişmeyen bir tercih olmaktadır.
Ürün, hamuru muhteşem bir şekilde mayalarken, ideal bir kullanım oluşturmaktadır. Yalnızca hamur işleri için değil, pasta  yaparken de malzeme olarak etkili bir sonuç sağlanır. Maya ile birlikte yapılan hamur işleri yumuşak bir kıvama gelir. Kuru hamur mayası, mutfağınızda lezzetli ekmekler yaparken en büyük yardımcınız olmaktadır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.