logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr.Oetker Kuru Hamur Mayası 3x10 g
  • resm Dr.Oetker Kuru Hamur Mayası 3x10 g

Dr.Oetker Kuru Hamur Mayası 3x10 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr.Oetker Kuru Hamur Mayası 3x10 g

DR.Oetker Kuru Hamur Mayası 3’lü ( 12 Adet )

Dr.oetker kuru hamur mayası ile mis kokulu, kabarık ve lezzetli hamur işlerini hazırlamak çok daha kolay hale geliyor. Kuru hamur mayası mutfaklarda özellikle hamur işi yapmayı sevenlerin sıkça tercih ettiği bir ürün. Hamura katıldığında şeker-un-yağ-su vb. diğer malzemelerle tepkimeye giriyor ve hamurun kabarmasını sağlıyor. Ayrıca hamurun tadını da güzelleştiriyor.

Kuru hamur mayası, poğaçalarda, böreklerde, tatlı-tuzlu çöreklerde, ekmek yapımında, pidede vb. kullanılmaktadır. Evde kuru maya kullanmak için bu ürün oldukça iyidir. Maya eklenen hamur işleri tazeliğini daha uzun süre korur ve çok daha güzel kabarır.

Kuru hamur mayasını kullanabilmek için suda eritmek zorunda kalmamanız ise size büyük bir kolaylık sağlar! Bazı kuru mayaları önce eritmeniz ve sonrasında hamura katmanız gerekir ancak bu üründe o şekilde bir kullanım şart değildir. Mayanızı direkt olarak hamurun içine ekleyebilirsiniz!

Mayalı hamur işlerinin kokusu çok cezbedici! Misafirlerinize ikram edebilir, kendiniz ve aileniz için bir ziyafet çekebilirsiniz! Çayın, çeşit çeşit meşrubatların yanında hazırladığınız nefis hamur işlerini afiyetle tüketebilirsiniz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.