logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pakmaya Kuru Maya 100 g

Pakmaya Kuru Maya 100 gAdet Fiyatı : 22,75 TL
Koli Fiyatı (40 Adet) : 910,00 TL
Birim Fiyat: 22,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pakmaya Kuru Maya 100 g

Pakmaya Kuru Maya 100 GR

Pakmaya Kuru Maya ev tipi kullanımlar için ideal bir mayadır. Ufak granüller formunda olan ve krem renginde olan maya sayesinde poğaça, börek, pide ve açma gibi lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. 100 gramlık ambalajında satılan Pakmaya Kuru Maya, özel kurutma teknolojileri ile %4 seviyesinde rutubet miktarına sahip olmuştur.

Rutubet miktarının düşük olması ve vakumlu paketler ile satışa sunulması Pakmaya Kuru Mayanın uzun süre boyunca dayanıklı olmasını sağlar. İçerisinde ekmek mayası ve bitkisel orjinli gıda emülgatörü yer alan Pakmaya Kuru Maya, pasta malzemeleri kategorimizde yer almaktadır.

Pasta malzemeleri kategorimizde 100 gramlık paketler ile sizlere sunulan Pakmaya Kuru Maya siparişlerinizi internet mağazamızı kullanarak verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.