logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pakmaya Instant Kuru Hamur Mayası 3x10 g
  • resm Pakmaya Instant Kuru Hamur Mayası 3x10 g

Pakmaya Instant Kuru Hamur Mayası 3x10 gAdet Fiyatı : 17,50 TL
Paket Fiyatı (24 Adet) : 402,00 TL
Birim Fiyat: 16,75 TL
Koli Fiyatı (96 Adet) : 1608,00 TL
Birim Fiyat: 16,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pakmaya Instant Kuru Hamur Mayası 3x10 g

Pakmaya Instant Kuru Hamur Mayası 3 x 100 GR

Instant mayalar ev kullanımları için ideal olan ince granüllerden oluşmaktadır. Tek kullanımlık maya paketi anlamına da gelen Instant mayalar 3’lü olarak 30 gramlık paketler halinde sizlere sunulmaktadır.

Yaş mayaların rutubet miktarının özel kurutma teknolojileri sayesinde %4’lere kadar düşürülmesi daha kolay bir kullanım imkanı sunar. Pakmaya Instant Kuru Hamur Mayası düşük ve vakumlu paketlerde ambalajlandığı için uzun süre boyunca tazeliğini korur.

Ekmek mayası ve bitkisel orijinli gıda emülgatörü ile üretilmekte olan Instant mayalar ile tüm özel tariflerinizi sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Pasta malzemeleri kategorimizde yer alan 12’li paketler halinde satılan kuru hamur mayası siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.