logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yuva Aktif Kuru Hamur Mayası 100 g

Yuva Aktif Kuru Hamur Mayası 100 gAdet Fiyatı : 12,90 TL
Koli Fiyatı (40 Adet) : 516,00 TL
Birim Fiyat: 12,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yuva Aktif Kuru Hamur Mayası 100 g

Yuva Aktif Kuru Hamur Mayası 100 Gr

Yuva aktif kuru hamur mayası hamur işlerinin olmazsa olmazı arasındadır. Pasta, börek, poğaça, simit, çörek ve açma gibi hamur işlerinde başrolü oynar. Onunla yapılan hamur işlerinin lezzeti bir başka olur. 

Damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya yardımcıdır. Yuva aktif kuru hamur mayasıyla tutulan hamurlar bir başka olur. Çok güzel kabarırlar ve severleri hamur işlerinin içinde onu hemen tanırlar. 

Yuva aktif kuru hamur mayasıyla yapılan hamur işleri özel günlerinizin keyfine keyif katar. Hamur işlerine verdiği yumuşaklık pamuksu bir doku yaratır poğaçaların üzerinde. Hamur işlerinizin lezzetine lezzet katmak istiyorsanız yuva aktif kuru hamur mayayı tercih eder.

Yuva aktif kuru hamur mayasını bir kere kullananlar vazgeçemezler ve mutfaklarının olmazsa olmazı arasına sokarlar.  Yuva aktif kuru hamur mayasının severlerinin ondan vazgeçmesi oldukça zordur. Onunla yapılan hamur işlerinin lezzetini başka hiçbir şeyde bulamazlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.