logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Vanesa Kağıt Havlu 12'li

Vanesa Kağıt Havlu 12'li

3 Adet üzeri 64,58 TL

Adet Fiyatı : 65,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 259,60 TL
Birim Fiyat: 64,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vanesa Kağıt Havlu 12'li

Vanesa Kağıt Havlu 12Li

Kağıt havlu kullanımı hem hijyenik yapısı ile hem de kullanışlılığı ile göz dolduruyor. Kağıt havlu seçimi yaparken doku konusunda oldukça hassas olun. Hem emici hem de yumuşak dokuya sahip olan ürünleri ilk olarak tercih etmelisiniz! Piyasada yer alan ürünler incelendiği zaman müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedefleyen kağıt havlu markası hiç şüphesiz ki Vanesa!

Vanesa kağıt havlu siparişlerinizi Bizim Toptan üzerinden güvenilir şekilde yapabilirsiniz. Bizim Toptan piyasada en uygun fiyat skalasını sunan ve bu süreç içerisinde kaliteden de asla taviz vermeyen seçenekler arasında kendini gösteriyor! Dilerseniz toptan dilerseniz de perakende şekilde satın alımınızı tamamlama imkanını elde edebilirsiniz!

Vanesa Kağıt Havlu 12Li satışa sunuluyor ve evlerde günlük hayatınızı en çok kolaylaştıracak ürün olarak kendini gösteriyor! Özellikle mutfakta büyük yardımcınız olacak bu havlu kağıtlar klasik pamuklu havlu kullanımını dahi rafa kaldıracak. Cilt temizliğine önem veren kişilerin ciltlerini temizledikten sonra tek kullanımlık bu havluları kullanmaları tavsiye ediliyor!

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.