logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Vanesa Ekonomik Beyaz Peçete 100'lü

Vanesa Ekonomik Beyaz Peçete 100'lü


Adet Fiyatı : 4,35 TL
Koli Fiyatı (32 Adet) : 139,20 TL
Birim Fiyat: 4,35 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vanesa Ekonomik Beyaz Peçete 100'lü

Vanesa Eko Beyaz Peçete 100’lü

Vanesa eko beyaz peçete 100’lü ürünü ile ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Peçete kullanımı gündelik yaşamda oldukça yaygındır. Bir şeyler yerken, içerken vb. temizlik amacıyla tercih edilir. Ayrıca Vanesa peçete yapısı itibariyle de sağlıklıdır. Peçeteler sık sık gıda ile temas ettirilirler. Peçete ile yiyecek tuttuğunuzda peçetenin kağıt yapısı sağlıksızsa olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Vanesa eko beyaz peçete ile gönül rahatlığıyla herhangi bir gıda maddesini tutabilirsiniz. Gıda ile temas ettirilebilen bir yapıda üretimi gerçekleşmektedir. Zararlı bir etken yoktur. Kolayca parçalanmaz ve sudan çok çabuk etkilenen bir yapıya da sahip değildir. Peçeteler sık sık misafir ikramlarında da kullanılır. Sade ve hijyenik görüntüsüyle Vanesa beyaz peçeteyi ikram anlarında da tercih edebilirsiniz.

Bizim Toptan Market internet mağazamızda bu peçete ürünümüzü çok uygun koşullar ile satın alabilirsiniz. Toptan satışlarımız oldukça ekonomik fiyatlarla gerçekleşmektedir. Sağlıklı, hijyenik ve pratik günler için siz de Vanesa eko beyaz peçeteyi tercih edebilirsiniz. Bir paketin içinde 100 adet peçete bulunur. Hemen online olarak sipariş verin; adresinize getirelim.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.