logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uni Baby İlk Adım Islak Havlu 52'li
  • resm Uni Baby İlk Adım Islak Havlu 52'li

Uni Baby İlk Adım Islak Havlu 52'liAdet Fiyatı : 18,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 453,60 TL
Birim Fiyat: 18,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uni Baby İlk Adım Islak Havlu 52'li

Uni Wipes Islak Bebek Havlusu 56lı

Bebekler için cilt temizliğini sağlamak oldukça zordur. Bebeklerin her an su ile temizlenmesi ciltleri için uygun değildir. Bebeklerinin temizliğini ön planda tutan aileler içerisinde kimyasal özellik bulunmayan bebek havlularını tercih ediyor. Uni wipes ıslak bebek havlusu 56’lı kullanım açısından gerekli olan tüm hijyeni bebeğinize sağlıyor.

Kullanım kolaylığı sağlayan paketlerin kilit yapısı özellikle havluların kurumasını engelliyor. Yani uzun süre kullanım kolaylığı sağlıyor. Üstelik bebeklerinizi rahatsız edecek kokuları da içerisinde barındırmadığı için anneler güvenli bir kullanım sağlayabiliyor.

Bebeğinizin ellerini, yüzünü ve ağız bölümünü bu ıslak havlular ile temizleyebiliyorsunuz. Islaklık hissinin gitmemesi için bir adet aldıktan sonra ürünün ağzını kapatmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Uni wipes olsak bebek havlusu fiyatı ile de kullanıcılarını memnun ediyor.

Bebeğinizin sağlığını düşünerek bir seçim yapacaksanız içeriklerine de bakmanızda fayda var. Özellikle Uni wipes bebeklerin ciltlerini tahriş edecek unsurları içerisinde barındırmadığı için annelerin güvenle tercih etmiş olduğu bir ürün olarak sizlere sunuluyor ve kullanım sağlanıyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.