logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uludağ Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Uludağ Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Sade Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uludağ Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Doğal Zengin Mineralli Su 200 ml (6 adet)

Uludağ Doğal Zengin Mineralli Su 200 ml (6 adet) sayesinde güne zinde bir başlangıç yapma imkanını elde edebilirsiniz. Mineralli su sayesinde günlük olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve günün kalanında daha dinç bir şekilde işlerinize koşturabilirsiniz. 

Yaz ve kış mevsimlerinde sorunsuz şekilde büyük bir keyifle içilen bu Uludağ ürünü özellikle sıcak yaz günlerinde ferahlamanızı da mümkün kılacaktır. Siz de mineralli su ile harika bir mineral deposundan faydalanabilirsiniz. İçine eklediğinizi birkaç damla limon ve birkaç parça buz ile içeceğinizi daha keyifli bir hale getirin.

Zengin mineralli su ülkemizin yer altı sularından elde edilmektedir. Kalite ve verimlilik konusunda hassas olan kişilere yerli üretim konusunda da muntazam bir duruş sunulmaktadır. Siz de kısa sürede suyu hem kahvaltınızın hem de yemek sofralarınızın vazgeçilmezi yapın. 

Uludağ markası suyun arıtılmasından başlayarak içime hazır hale getirilmesine kadar gerekli olan tüm denetimlerden geçirmiştir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.