logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Uludağ Efsane Gazoz 1,5 l
  • resm Uludağ Efsane Gazoz 1,5 l

Uludağ Efsane Gazoz 1,5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Uludağ Gazoz Pet 1,5 Lt

1933 yılından bu yana üretilen Uludağ Gazoz Pet klasik tadını hiç kaybetmedi. Şimdiye dek formülünde hiç değişiklik yapılmayan bu lezzeti siz de serinlemek için tercih edebilirsiniz.

Uludağ Gazoz Pet içerisine buz eklenerek de içilebilen bir gazoz. Çocukların da severek tükettiği içeceği yemeklerle beraber tüketebilir ya da atıştırmalıklara eşlik etmesi için tercih edebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 1,5 litre gazoz bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının gazoz kategorisinden temin edebileceğiniz bu ürünü siz de deneyin.

Günün her saatinde içebileceğiniz ve tadına doyamayacağınız bu ürün sadece tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Beğendiğiniz içecek çeşitleri için Bizim Toptan internet mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri adresinize ulaştırıyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.