logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Yıldız Damla Aro. Stick Sakız 7 g 20'li

Ülker Yıldız Damla Aro. Stick Sakız 7 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 64,00 TL
Birim Fiyat: 3,20 TL
Koli Fiyatı (360 Adet) : 1152,00 TL
Birim Fiyat: 3,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Yıldız Damla Aro. Stick Sakız 7 g 20'li

Ülker Yıldız Şekersiz Stick Damla

Şişirip patlatmasıyla herkesi güldüren sakız şimdi Ülker Yıldız Şekersiz Stick Damla izle sizlerle buluşuyor. İçinde şeker bulunmaması sayesinde dişlerinizi korurken rahatça bu keyfi sürmenizi sağlar.

Türkiye’ye ait olan bu sakız, geleneksel sakız olarak adlandırılır. Yıldız Şekersiz Sakız eşsiz damla sakızı aromasıyla en güvenli çiğneme deneyimini ve en güzel lezzeti sizlere sunar.

Küçük paketi sayesinde her yere yanınızda götürebilir ve istediğiniz her an sakız çiğneyebilirsiniz. Arkadaşlarınıza da ikram ederek bu eğlenceli keyfi hep birlikte yaşayın. 

Ağzınıza attığınız anda stresinizi alıp götüren aromasıyla ferahlatan, yumuşak kıvamıyla aradığınız kaliteyi sizlere sunan Yıldız Şekersiz Sakız; her sakız paketinin içinden çıkan maniler ile sizi güldürüp keyfinizi yerine getirir! Sık sık sakız çiğniyorsanız dişlerinizi korumak ve çiğnemenin keyfini çıkarmak için tercihiniz, Ülker Yıldız Şekersiz Sakız!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.